تبلیغات
[www.mry14mn.comبه‌این‌نشانی‌مراجعه‌نمایید]

 

 پنجشنبه 28 تیر 1386

فروش «مجموعه کتاب کاراته و فیلمهای آموزشی» و «پوسترآموزشی ماساژدرمانی» [خدمات ارائه؛فروش و ارسال آثار و کتب , ]

«به نام خدا»

      کتابهای «دایرة المعارف کامل هفت طبّ اصلی دنیا(جلد اول)»  ، «خواب درمانی بیست دقیقه ای» ،  «یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی»  ،  و «قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی- روش مطالعه با نویسنده کتاب)» ،و «انرژی معجزه گر گیاهان(خوددرمانی بوسیله انرژی گیاهان- روش انرژی گرفتن ازگیاهان)»   را در کتابفروشی ها پیدا نخواهید کرد و نایاب است و باید منتظر چاپ مجدد آنها انشاء الله به لطف خدا در آینده باشیم و مابقی کتابهای آماده چاپ، هنوز چاپ نشده است(در صورتیکه ناشر مناسب و شایسته ای یافت شود کتابها چاپ خواهند شد).

با توکل بر خداوند متعال، در آینده کتابهایی که درگذشته چاپ شده و در بازار کتاب موجود نیست، بصورت کاملاً متفاوت و کاملتر و با حروفچینی، ویرایش و شکل و شمایل جدید و زیباتر، تجدید چاپ شود؛ انشاءالله.

مجموعه اورجینال(اصلی) هنرهای رزمی(هرآنچه که یک رزمی کار  در هر شرایطی باید بداند)  شامل 2 عدد ویدئو سی دی تصویری با كیفیت بالا از استاد محمّدرضا یحیایی را بصورت یک بسته (کتاب کاراته و سی دی های مربوط به کتاب)

 در اختیار علاقمندان قرار می گیرد که شامل:

 

CD 1 : معرفی کتابهای استاد به همراه عکسهای دیدنی، و گلچین مراسم های اجرای شده «هنرهای رزمی، شکستن اجسام سخت، نمایش کاتا کاراته، ماوراءالطبیعه(متافیزیک)، علوم روحی و هیپنوتیزم و نمایش تأثیر قدرتهای ذهنی، تایچی چوان، یوگا، و طبّ سنّتی(طبّ سوزنی)» ، 548  مگابایت،

 55 دقیقه.

 

 CD 2 : معرفی کتابهای استاد  به همراه عکسهای دیدنی، و گلچین تکنیکهای شگفت انگیز از قبیل «دریافت انرژی از برق و جبران افت انرژی در بدن و توضیحاتی درباره نیروی حیات(چی)، جابجاکردن اشیاء با قدرت ذهنی، آموزش طبّ های سنّتی در معالجه بیماریها از قبیل میگرن، نقاط طبّ سوزنی و نصف النهارها، نمایش عملی تأثیر دستگاه الکترونیکی طبّ سوزنی بدون سوزن  بر بدن در معالجه بیماریها» ، 683  مگابایت،

 68 دقیقه.

می باشد.که سی دی ها بر روی بهترین لوح فشرده تولید شده و در یک قاب شکیل ارائه خواهد شد. 

 برای مشاهده نحوه  خرید مجموعه «کتاب و فیلمها»، و کتاب کاراته بصورت جداگانه، و نیز خرید «پوستر آموزشی ماساژ درمانی» به صفحه ادامه این مطلب مراجعه بفرمائید.

همچنین علاوه بر این سایت، برای خرید کالاها، می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی سایت امیر نعمتی اقدام نمایید.

پوستر آموزشی ماساژ درمانی نیز، به تازگی در کتابفروشی ها موجود نیست، و جایی نخواهید یافت، و فقط این سایت، آن هم به تعداد محدودی از آن را دارد. کسانیکه تمایل به تهیه آنرا دارند میتوانند سریعتر اقدام کرده و اطلاعات لازم برای خرید آنرا در ادامه همین مطلب بخوانند و با پست الکترونیکی سایت، تماس بگیرند.

 

مجموعه «کتاب و فیلمها»:

هزینه این مجموعه آموزشی، ارزشمند و بی نظیر (کتاب و سی دی) 5000 تومان می باشد. هدف این فیلمها آموزش علاقمندان است و این هزینه فقط جهت تهیه و ضبط فیلمها روی سی دی  می باشد.  بنده هزینه رفت و آمدم تا اداره پست را از شما نمی خواهم.

   قیمت دقیق پُست(پیشتاز) کتاب کاراته و سی دی ها (بهمراه هزینه پاکت) 2800 تومان می باشد(هزینه پست برای تمامی نقاط کشور یکسان است). بنابراین، جمعاً،

5000 تومان[کتاب وسی دی]   +   2800 تومان[هزینه پست]  = 7800  تومان می شود. 

دو روش برای پرداخت مبلغ وجود دارد:

1- واریز به حساب با مراجعه به بانک: مبلغ کالای مورد نظر را به شماره حساب 0200241589003  بانک ملی ایران (حساب سیبا بانک ملی)، به نام: امیر نعمتی. واریز نمایید و شمارۀ فیش پرداختی(قرمزرنگ)، تاریخ، و کد شعبه مبلغ واریز شده و را به ایمیل سایت ارسال نمایید، یا از طریق نامه به صندوق پستی اعلام و ارسال نمایید.

2- انتقال وجه (کارت به کارت): مبلغ کالای مورد نظر را از طریق، انتقال وجه از کارت بانک خود به کارت بانک این حساب اینجانب را از طریق عابر بانک یا سایت اینترنت (در هر ساعت از شبانه روز)، به کارت این حساب منتقل نمایید سپس، تاریخ، و شمارۀ کارت (و نیز شمارۀ ارجاع یا پیگیری صورتحساب) خود را برای سایت بفرستید. شمارۀ کارت(ملّی کارت) : 6037991035337389  ، به نام: امیر نعمتی».

مرسوله، معمولاً برای تهرانی ها عصر همان روز ارسال، و برای شهرستانیها، یک روز پس از ارسال به مقصد خواهد رسید.

شما می توانید از طریق ایمیل، و نامه به صندوق پستی، که در صفحه «تماس با ما» می باشد اطلاعات لازم را ارسال نمایید.

تا به حال برای چندین نفر در شهرهای تبریز، مشهد، قم، قزوین، رشت، سنندج، فارسان(چهارمحال و بختیاری)، شهر ری، تهران، اصفهان، بوشهر، آمل، و... که فرستاده ام به خوبی و بسرعت بدستشان رسیده بود، و از فیلمها راضی بودند. چرا که کتابها و آثار گذشته استاد، بخوبی در شهرستانها توسط ناشرین توزیع نشده بوده است و عزیزان نتوانسته اند آنها را دریافت کنند و مدتها به بنده درخواست می دادند. به خواست خدا که قدم مثبتی برای کمک به علاقمندان و هنرجویان برداشته شد.

  افرادی که کتاب آموزش کاراته را بصورت جداگانه قصد تهیه دارند می توانند مبلغ (1500 تومان خود کتاب+ 1500 تومان هزینه پست و بسته بندی) 3000 تومان به حساب واریز نمایند. همچنین کتابفروشیها، باشگاههای ورزشی، فروشگاههای اینترنتی و... که این کتاب را به تعداد بالا و بصورت عمده می خواهند با سایت تماس گرفته تا از تخفیف خوبی(10 تا 35%) که برخوردار خواهند شد اطلاع یابند.

.

همچنین اگر مایل به دریافت «پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی(یومی هو تراپی)» بودید، می توانید مبلغ 4000 تومان

 (2000 تومان قیمتِ خود پوستر، و 2000 تومان هزینۀ بسته بندی و پُست کردن پوستر) را به حساب اینجانب واریز نمائید، و بنده را مطلع نمائید.

.

با توجه به اینکه فردی از آلمان در کتابفروشیهای آنجا کتابهای استاد را جویا شدند و نیافتند و درخواست خود را ایمیل زدند، عزیزان خارج از کشور که درخواست مجموعه ی [کتاب کاراته و فیلمها] یا پوستر ماساژدرمانی دارند می توانند از طریق اقوام و دوستان خود در ایران خرید کنند تا آنها برایشان ارسال نمایند.

   

همچنین خدمت عزیزانی که در کارهای درمان بودند و دربارۀ دستگاه الکترونیکی طبّ سوزنی بدون سوزن سؤال می فرمایند و آنرا لازم دارند عرض نمایم که دستگاه احتمالاً در آینده به تولید غیر انبوه و محدودی خواهد رسید که علاوه بر دستگاه شامل کیف مخصوص، کاتالوگ و راهنمای استفاده، فیلم آموزشی مخصوص، کتاب طبّ سوزنی، و... می باشد.

  

در ضمن خدمت عزیزانیکه سؤالهای علمی شخصی(در زمینه های قرآنی، مذهبی، عرفانی، متافیزیک، علوم روحی، طبّ و...) دارند که قصد پرسش از استاد را دارند عرض نمایم، استاد یحیایی 140 کتاب در زمینه های مختلف آماده چاپ یا در دست بررسی دارند که شما با مطالعه آنها به پاسخ تمامی سؤالاتتان خواهید رسید.

.

توجه: استاد یحیایی، فقط همین مقدار از مطالب کتابهای ایشان که در سایت قرار گرفته را اجازه داده اند و راضی می باشند، و هرگونه استفاده از مطالب کتابها بیش از این مقدار، در سایتها، کتابهای الکترونیکی(PDF ,E-Book)، مجلات، و...،  خلاف وجدان، شرع و قانون بوده و مورد پیگرد قرار خواهد گرفت، و عواقب بسیار سختی بدنبال خواهد داشت. به لطف خداوند، در آینده کتابهای قبلی با ویرایش جدید تجدید چاپ خواهد شد و در دسترس تمام مردم در شهرستانها قرار خواهد گرفت. انشاءالله.

 

نوشته شده توسط مدیر سایت در  پنجشنبه 28 تیر 1386  و ساعت 12:07 ب.ظ

ویرایش شده در پنجشنبه 7 آبان 1388  و ساعت 03:18 ب.ظ

(نظر

 


صفحات سایت ...

  صفحه نخست وبلاگ

  زندگینامه، داستانها و مقالات آموزشی

  نماز درمانی

  سؤالات متداول

  دریافت فیلم

  درباره ما

  تماس با ما

  جدیدترین لیست کتابهای استاد یحیایی- تز جامع- فراخوان ناشران کتاب


بسمِ اللهِ الرّحمن الرّحیم


جناب استاد محمّد رضا یحیایی
دانشمند؛ نویسنده؛ محقق و مکتشف ؛ مخترع ؛ مدرّس ؛
استاد کاراته-کمربند مشکی-دان 5؛
ابداع‌کننده تز «جامع» در زمینه‌های: تای‌چی، یوگا، ماساژ درمانی و...؛
و بنیانگذار انستیتوی بین‌المللی جامع برگزیدگان ایران؛
می باشند.

لازم به ذکر است که، بیش از 1400 مقاله، بیش از 140 کتاب، و بیش از 50 اختراع و نوع‌آوری در زمینه‌های مختلف، از ایشان به ثبت رسیده و خواهد رسید؛ انشاءالله.


مشخصات فردی مدیر سایت
امیر نعمتی
(اینجانب، استاد یحیایی نیستم، قابل توجه عزیزانی که ایمیل میزنند)

امکانات ...

مطالب پیشین:

◘ «دستگاه الکترونیکی طبّ سوزنی بدون سوزن»، (ثبت اختراع:1372)

1- کتاب «دایرة المعارف کامل هفت طـّب اصلی دنیا (جلد اول)»(5 جلدی) (چاپ1374 و 1378)

2- کتاب «یوگا در هفت مرحله، از مبتدی تا عالی»، (چاپ 1375و 1376, 1379)

3- کتاب «خواب درمانی بیست دقیقه ای»، (چاپ 1376)

4- کتاب «قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی- روش مطالعه با نویسنده کتاب)»، (چاپ 1378)

5- کتاب «انرژی معجزه گر گیاهان(خوددرمانی بوسیله انرژی گیاهان- روش انرژی گرفتن ازگیاهان)»، (چاپ 1378)

◘ پوستر آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی)(چاپ 1379)

9- کتاب «آموزش کاراته به زبان ساده (سَبک:شیتو ریو)( کمربند سفید:کیو 10 و 9)(جلد اول)» ، (12 جلدی)، (چاپ1385)

برخی از سخنان حکمت آموز استاد یحیایی

کتابهای آمادۀ چاپ ؛و کتابهای «در دست بررسی و تحقیق» استاد یحیایی

فروش «مجموعه کتاب کاراته و فیلمهای آموزشی» و «پوسترآموزشی ماساژدرمانی»

عناوین و موضوعات سایت- بخش1

عناوین و موضوعات سایت- بخش2

فروش «مجموعه کتاب کاراته و فیلمهای آموزشی» و «پوسترآموزشی ماساژدرمانی»

آدرس های ورودی سایت :

www.mry14mn.com
www.mry14mn.net
www.mry14mn.ir


 

آمار سایت...


Display Pagerank