تبلیغات
[www.mry14mn.comبه‌این‌نشانی‌مراجعه‌نمایید]

 

پرسش 20 :  انسان در قبر چگونه عذاب می بیند؟ آیا جسمی است یا ذهنی یا روحی؟

   پاسخ: انسان از جسم، ذهن، و روح تشکیل شده است. روح که زود پرواز می کند نزد خدا می رود. روح مال خداست نمی گذارد عذاب شود. خود جسم 5 تا است. کسی که وارد جهنم شود روح ندارد و کسیکه روح ندارد عذاب بیشتر می شود. در بهشت با روح وارد می شود. روح همان نور است. (در قرآن «خداوند، نورِ آسمانها و زمین است).

  یک نفر بهشت می رود و یک نفر هم که به جهنم می رود، جهنم را می بینند. روح با جهنم میانه ای ندارد که به بهشتی می گویند جهنمیان را دیدید زود بروید و هُل می دهند می گویند بروید. در قبر، همان شب ، به کالبد اثیری(ذهنی) فشار می آورند. کالبد اثیری 5 تا هر کدام را بخواهند فشار می آورند.

اگر تا حالا احساس خفگی کرده اید مال ذهن است. مثال: یک آقایی در هتل خوابیده بود. احسا خفگی کرد که نمی تواند بلند شود مجبور شد لیوانی که دم دستش  بود را برداشت و به پنجره پرتاب کرد تا هوای خوبی وارد شود. تا اکسیژن وارد شد احساس خوبی پیدا کرد. ولی صبح که بیدار شد، تعجب کرد زیرا دید پنجره بسته است و آیینه کنار او شکسته است. او در ذهنش تصور کرده است که اکسیژن وارد شده و حالش خوب است. (حالت تلقین بوده است).   (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

********

  پرسش 21 :  دختری که نزد مادرش که مرده بود در قبر یک شب مانده بود و صبح همه می بینند که موهایش سفید شده است. علت چیست؟

  پاسخ: در قبر اگر افراد زنده کنار مرده باشند، نکیر و منکر را نمی بیند. چون دوربین ی وجود ندارد که بتواند کالبد اثیری را ببیند. بخاطر اینکه کالبد اثیری مرده، نزدیک او بوده و امواج آن او را می گیرد.کالبد اثیری تحت فشار مثل مغناطیس که کسی نمی بیند است. کالبد اثیری قابل درک با گوش و چشم نیست. کسیکه احساسات ضعیف است (مدیوم) در علوم روحی متوسط است، و حساس به چیزی (به روح و کالبد اثیری) هستند. مثل سنسور گاز که که به گاز حساس هست و سنسور دود که به دود حساس هست و عکس العمل نشان می دهند.

بدن انسان کلاً مدیوم است، بعضی افراد چیزها را که حضورشان را دیگران نمی بینند احساس می کند. و راحت و زودتر به مدیومی می رسند.

بعضی ها در بچگی مدیومی هستند، از ژنتیک است یا در ستاره ژنتیک بوجود می آید. امواج غیر اُرگانیک را می بینند، ولی بیشتر اذیت و زودتر پیر می شوند.

بعضی افراد به علم و ظرفیت می رسند که مدیوم می شوند که می توانند جای پای امام زمان(عج) را ببینند ک9 در بچگی خوب نیست که مدیوم شوند.

   کسانیکه دیگران را احساس می کنند، مثلا می بینند شخصی انرژی ندارد می توانند تشخیص دهند که 48 ساعت دیگر آن فرد می میرد و قبض روح می شود و شاید تا 24 ساعت وقت دارد. همه با 14 سیم به آسمان وصل هستیم، 13 تای آن بریده میشود تا وقت مرگ، و 1 سیم آخر را عزراییل می بُرد.

روح که مستقیم پیش خدا میرود و فقط کالبد اثیری(ذهن) جریان دارد و شناور است و افراد زنده آنرا نمی بینند. جسم هم که روی زمین افتاده و پوسیده می شود. اگر کسی را در قبر نگذارید سرگردان است. کسیکه در آب غرق می شود کالبد اثیری اش در آب سرگردان است. مسلمانان در قبر می گذارند تا حساب پس دهند.  (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

********

پرسش 22: آیا 5 شنبه ها مرده ها می توانند به خانواده خود روی زمین سر بزنند؟

پاسخ: پنج شنبه ها یا هر روز دیگر، مرده ها به اذن خدا به زمین می آیند و همراه دو تا سرباز است که رازهای آنجا را فاش نکنند. طرف مقابل که به خواب او میروند چون مدیوم است می تواند داخل خواب او شوند. دو تا سرباز که او را در وسط می گیرند که فرار نکنند و سؤال امتحانی را لو ندهند، چون اجازه ندارند همه چیز را بگویند.

   اعمال صالح بنده بعد از مرگ، باعث میشود خداوند خواسته او را بپذیرد. (بدون اذن خدا، یک برگ هم از درخت نمی افتد). کالبد اثیری آدم مرده خوب، را نزد آدم خوب میرود و لذت می برد. کالبد اثیری آدم مرده ی بد را نزد آدمهای بد روی زمین می برند( مثلاً آدمی که دارد گناه می کند یا مواد مخدر مصرف می کند) و عذاب می بیند؛ مثلاً کالبد اثیری آدم مرده بد روی زمین میرود همان زمانیکه میرسد که پسرش درحال خوردن مشروب است یا دخترش در حال گناه کردن است، و اینگونه بیشتر عذاب می کشد.

  کالبد اثیری(روان) آدم خوب می آید روی زمین می بیند بچه اش نماز می خواند، قرآن می خواند و می گوید خدایا! پدرم را قرین رحمت کند. و پسرش کتاب می خواند و پر از عشق الهی می شود، مثلاً کتابی که پسرش نوشته است و مردم همه دارند می خوانند و بهره می برند.

    خداوند ارحم الراحمین علم می دهد که به راه بد کشیده نشویم ولی باید مواظب باشیم با طناب پوسیده آدمهای به ظاهر خوب و بی ایمان به چاه نرویم. اگر آدم خوب بود، قبل ورود به برزخ، زود تحت فشار قبر آن مایع قیر مانند و منفی(گناهان کوچک و ناخالصی ها) خارج می شود. (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

********

پرسش 23 : آیا گذاشتن تاج گل روی سنگ قبر ایجاد مزاحمت و سنگینی برا یمرده می کند یا نه؟

پاسخ: خیر. روی کفن می توانیم نام 12 امام (و 14 معصوم) نوشت و کتابچه گنج العرش که درون قبر او چند دعای خوب (مانند: گنج العرش، دعای معراج، 6 قفل، 7 هیکل، و...) است قرار داد که فشار قبر را کم می کند، بشرطی که آدم خوبی بوده باشد. فقط به درد آدمهای خوب که با آن دعاها مأنوس بوده اند می خورد. البته در مورد کتابچه، کالبد اثیری مرده میرود و آنرا می خواند اگر قبلاً خوانده بوده باشد بدرد او می خورد و آنجا یک نوع یادآوری است. همچنین می توانید یک یا دو چوب خیس را زیر پای او گوشه قبر فرو کنید خوب است. کاشتن گل نیز خوب است.

در ضمن اگر بُرد یمانی(پارچه سفید که مهر 12 امام باشد) در قبر باشد، نکیر و منکر تا آنرا می بینند یک تلنگر می خورند و به برکت اسماء، فشار قبر کمتر می شود.

   مرگ هم سخت است هم آسان. پیر ها سختتر است. آیا ندید که پیر ها چقدر دنیا را دوست دارند و حریص تر هستند و خیلی جمع آوری می کنند و استفاده هم نمی کنند. این وسوسه ای است که شیطان در پیری در وجود انسان می اندازد(شهوت).

   پیامبر اکرم(ص) می فرمایند: «دوستداران من، حدّ وسط را رعایت می کنند».

   اگر مال و منال حلال هم داشتید، همه را مصرف نکنید که بخورید و لذت ببرید...

(29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

********

   توجه: پاسخ پرسشهای 20 الی 23، در احادیث ائمه اطهار(ع) وجود دارد و میتوانید آنها را بیابید.

********

پرسش 24 : چگونه اسماء الهی در بدن فعال می شود؟

پاسخ: فعال می شود، ولی نه همیشه. وقتی حضور قلب (حضور خدا، خلوص نیّت، صداقت، و...) باشد. اگر بخواهی خدا می آید. با زور هم نیست. مثل پازل است... (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

********

پرسش 25 : دربارۀ دستگاه طب سوزنی.

پاسخ: این دستگاه تقریباً آماده تولید است اما هنوز تولید نشده است و هرگاه به خواست خدا تولید شد حتماً خبرش روی سایت قرار خواهد گرفت.انشاءالله. اما کتاب آن زودتر از آن انشاءالله منتشر خواهد شد که جدا از دستگاه هم بفروش خواهد رسید و در همه زمینه و رشته های طبّ سنّتی(طبّ سوزنی با سوزن و بدون سوزن، طبّ فشاری، یخ درمانی، و...) کاربرد دارد و میتواند مورد استفاده عموم علاقمندان طبّ قرار گیرد. (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

********

پرسش 25: من شنیده ام که اسپند که خیلی خاصیت ها دارد و ما ایرانی ها برای پاک کردن آلودگی ها و... استفاده می کنیم، موکّل دارد، و می خواستم بدانم بعد از دود و خاکستر شدن ۀن، باید با آن چه کرد؟

پاسخ: بله.اسپند و چند چیز دیگر، موکّل دارند، و باید با آنها با احترام برخورد کرد، و می توان خاکستر آنرا در آب روان ریخت. مراجعه شود به احادیث ائمه(ع)، (طب الصادق «ع»).   (5 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

********

 

--------------------------------------------------------------------------------

پرسش 26: با سلام خدمت استاد معظم دکتر یحیایی من دارای خواهر بیماری هستم که ماجرای آن از یک خال بر روی صورت شروع شد دکترها گفتند باید عمل جراحی شود بعد عمل حالشان خوب بود تا اینکه امسال دوباره عود کرد و اینبار پشت کبد و ریه ایشان درگیر شد که دکترهاجواب کردن از شما خواهش میکنم از شما خواهش میکنم از طریق نیروی شفابخشیتان ایشان را درمان کنید. (5 شنبه 1388.6.12).

 

پرسش مشابه پرسش 26: بسمه تعالی. باسلام. برادرم 34 ساله است. سال گذشته به پزشک مراجعه کرد وپزشک به خالی که روی صورتش بود وکمی بیش از حد معمول بزرگ شده بود مشکوک شد و عمل جراحی  انجام داد و یک دوره شیمی درمانی نیز برایش تجویز کردورادیو تراپی هم انجام داد برادرم موردی نداشت تا اینکه امسال بعد از یکسال دچار سرفه های خفیف و تکسرفه ای شد و بعد از سی تی اسکن ومراجعه به پزشک متوجه شدند که نقطه ای از ریه وپشت کبد ش دچار همان بیماری قبل گردیده است لذا شیمی درمانی با دوز بالاتر برایش تجویز شد اما فایده ای نداشت واوضاع برادرم نرمال نیست و دچار دردهای زیادی است به همین علت برایتان نامه مینویسم تا اگر ممکن است نوبتی را در اسرع وقت تعیین بفرمایید تا از طریق انرژی درمانی اقدام شود. بیصبرانه منتظر دریافت پاسخ شما هستم. فوری.

پاسخ 26: درمان کامل بیماری شما در کتاب «خواب درمانی بیست دقیقه ای» موجود می باشد. بیمار می تواند با مطالعه کتاب و انجام تمرینات آن با پشتکار بالا، با توکل برخدا به سلامتی کامل دست یابد. انشاءالله. شفای بیمار اول دست خداست و بعد خواست بیمار. بیمار باید در هر دینی هست همانطور با خدای خود راز و نیاز کند، همچنین بیشتر بیماریها ناشی از مشکلات، درگیریها و موانع ذهنی و روانی می باشد، باید ذهن را اصلاح کرده و تغییر یابد تا درمان تأثیر داشته باشد. «جهت مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج بوسیلۀ تز جدید خواب درمانی میتوانید خودتان را معالجه نمایید».

برخی مطالب این کتاب :

* بخش دو: 1- خواب درمانی برای جوش دادن استخوانهای شکسته

 2- خواب درمانی برای ازبین بردن تومورها، غده های چرکی وسرطانها دربدن

 3-  خواب درمانی برای ازبین بردن سنگ کلیه وسنگ مثانه

 4- خواب درمانی برای فلجی بدن( ام.اس)

5- خواب درمانی برا ی کری(ازلحاظ ظاهری سالم، و یکدفعه گوشهای سالم کر میشوند) 

6- خواب درمانی برای سکته قلبی(همراه بافلج شدن و ازکارافتادن اعضای بدن)

 7- خواب درمانی برای سکته مغزی(همراه با فلج شدن و ازکارافتادن اعضای بدن)

8- خواب درمانی برای تأمین کردن ویتامینهای بدن(ازلحاظ ویتامین و پروتئین کمبود دارند)

9- خواب درمانی برای تأمین کردن اکسیژن لازم بدن(از لحاظ اکسیژن خالص کمبوددارند،بیماری آسم)

10- خواب درمانی برای بیماران عصبی(خیلی زود عصبانی میشوند، ناراحتی اعصاب)

11- خواب درمانی برای بیماران روحی(احساس بیهودگی و پوچی می کنند)

12- خواب درمانی برای بیماران هموفیلی(خونشان بند نمی آید)

13- خواب درمانی برای میگرن(سردردهای شدید، تب و لرز شدید)

14- خواب درمانی برای ترک اعتیاد(سیگار، تریاک، و مشروبات الکلی) (تز جدید )

15- خواب درمانی برای خودهیپنوتیزم ( تز جدید برای رسیدن به حالت خلسه جهت خودشناسی روحی)

    * بخش سه: 1- قانون شفا                 2- تأثیر نیروهای روحی در شفا./

----------------------------------------------------------------------------------------

پرسش 27: سلام خدمت پروفسور یحیایی و جناب آقای نعمتی.من اینو باور دارم که بعضی ها یدا... هستند بر روی زمین.      

من دختری هستم 22 ساله که به انحراف ستون فقرات مبتلاست و 8 ساله که از این بیماری رنج می برم.دکترا بهم میگن که امکان عمل جراحی وجود نداره چون از وقتش گذشته!آیا میتونم از پروفسور کمک بگیرم؟خواهش میکنم از این تاریکی نجاتم بدین.ممنونم. (5 شنبه 1388.6.12).

پاسخ 27: سلام خانم محترم. این مشکل شما خیلی راحت بوسیله ماساژ درمانی(یومی هو تراپی) کاملاً بهبود می یابد. خیلی از بیماریها مثل انحراف ستون فقرات، جابجایی لگن خاصره، آرتروز، و... با این روش در دنیا درمان پذیرفته است و تأثیرش روی بیماریها ثابت گردیده است. در حال حاضر شاگردان ارشد استاد یحیایی در ایران تشریف ندارند که زیر نظرشان تحت درما قرار بگیرید. شاگردان بانوان استاد، هم تاکنون نتوانسته اند دوره ماساژدرمانی رو بگذرانند که شما را به سوی انها راهنمایی نمایم. خود بنده هم ماساز درمانی بلد هستم اما زیر نظر استاد یحیایی تعلیم ندیده ام و نمی توانم کمکی کنم.

---------------------------------------------------

پرسش 28: چگونه است که حضرت بودا (ع) پیامبر بوده است، اما اساتید بودا در حال حاضر اشکال دارند و به تناسخ که ار نظر اسلام مردود است روی آورده اند و برخی اعمال دیگر که در همین پرسشهای متداول(پرسش11)، دو سه مورد انرا ذکر نمودید، را انجام می دهند؟

پاسخ 28: حضرت بودا(ع) صفات نیکو بسیار داشته و زندگینامه مفصلی داشته است، به ریاضت روی می آورد، ولی در آخر به این نتیجه میرسد که باید از نعمات و لذات حلال خداوند لذت برد. و خیلی از ویژگیها و توصیفات دیگر دارند، اما پس از مرگ ایشان، شاگردان ایشان، دین و کتاب و تعلیمات ایشان را به رأی خود تحریف و تفسیر کردند و چیزهایی کم و زیاد کردند.

-----------------------------------------------------------

پرسش 29: با سلام. چرا کتابهای قبلی استاد یحیایی تجدید چاپ نمی شود، یا کتابهای ارزشمند آماده چاپ، استاد که نمونه اش در بازار کتاب یافت نمی شود، چاپ نمی شود؟ ممنون از پاسختان. (جمعه 1388.6.13).

پاسخ 29: علل مهم زیادی دارد. اما به دو مورد که می شود بیان کرد، اشاره می نمایم: 1- ناشر درستکار، کاردان، شایسته ای هنوز یافت نشده است که بتوان چاپ کتابها را به ایشان واگذار کرد، یعنی در نشر کتاب متبحر بوده و واقعاً کارش چاپ کتاب باشد و فردا روزی سراغ شغل دیگری نرود، و توزیع و پخش مناسبی در تمام ایران انجام دهد و کتابها را در تهران انبار نکند! ناشر اگر کارش این باشد به جای اینکه در مغازه اش انبار کند تا تخفیف کمتری به پخشی های کتاب در کشور بدهد، انرا زود پخش می کند تا زود بفروش برسد و بسرعت چاپ بعدی کتاب را بفروشد و اینگونه سود بیشتری می برد تا اینکه در تهران دانه دانه بفروشد. اگر ناشرین پیشین بخوبی عمل می کردند تجدید چاپ کتابها و یا چاپ کتابها جدید به آنها داده می شد. یکی از ناشرین قبلی که کارش را تغییر داد، و بیشتر ناشرین قبلی به تعهدات خود عمل نکرده و حتی حق الزحمه ناچیز نویسندگی که مجموعاً بعد از ماهها و سالها تحقیق و نویسندگی و خرج و دوندگی برای ویرایش و چاپ بهتر کتاب، حقوق یک ماه یک کارمند هم نمی شود، پرداخت نمی کردند. (هر چند استاد شغلش فقط همین است اما برای درآمد این کار را نمی کنند، و حتی در کلاسهای آموزشی سالهای گذشته شهریه ای دریافت نمی کردند اما شاگردان قدر کلاسها را نمی دانستند و تنبل یا بی معرفت بودند).     2- قیمت کاغذ و چاپ کتاب بسیار گران شده است، و ما فعلاً هزینه لازم را نداریم که این همه کتاب را خودمان چاپ نماییم.

-----------------------------------------------------

پرسش 30: با سلام. حامد هستم 29 ساله. همسر بنده دارای بیماری MS می باشد. از شما خواهش دارم بنده را در کسب اطلاعات در مورد کتابها و روشهای بیان شده راهنمایی بفرمایید. باسپاس فراوان. (دوشنبه 1388.6.23).

پاسخ 30: استاد فرمودند: « ام اس، یک بیماری است که یک ویروس در گره های عصبی جمع می شود. که علل بسیاری دارد، نحوه زندگی، تغذیه، تحرک، وغیره. این بیماری معمولاً زیاد پیشرفت نمی کند و میتواند با انجام کارهایی بهبود کامل یابد. اما به ندرت اتفاق می افتد که در برخی افراد پیشرفت می کند و وقتی به گردن میرسد باعث مرگ می شود. این بیماری درمان دارد که در کتابها توضیح داده شده است و شامل روشهای ماساژ درمانی، طبّ گیاهی، تغذیه طبیعی و خام گیاهخواری، رنگ درمانی، خواب درمانی، یوگا. شما با مطالعه و انجام بخشهایی از کتابها که مربوط به بیماری شما می باشد حتماً نتیجه خواهید گرفت. انشاءالله. مخصوصاً تمریناتی که در کتاب یوگا می باشد انجام داه شود، ماساژ درمانی انجام داده شود، و همچنین در کتاب خواب درمانی یک بخش مخصوص بیماری  ام اس  است که چون توضیحاتش در آنجا کامل داده شده است اینجا توضیح مجدد نمی دهیم». این بود پاسخ استاد.

ماساژ درمانی، طبّ گیاهی، تغذیه طبیعی و خام گیاهخواری در کتاب دایرة المعارف کامل هفت طبّ اصلی دنیا(جلد 1)- رنگ درمانی در کتاب «انرژی معجزه گر گیاهان»- خواب درمانی در کتاب «خواب درمانی بیست دقیقه ای»- و یوگا در کتاب «یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی» می باشند. البته چاپ 5 کتاب اول استاد، تمام شده و نایاب می باشد و انشاءالله در آینده با ویراش جدید و چاپ زیباتری منتشر خواهد شد.

-----------------------------------------------------

پرسش 31: با عرض سلام. چرا برخی افراد می گویند باید افراد هیپنوتراپ، طبیب سنتی و امثال آن باید پزشک باشند؟ در صورتیکه پزشکان (که فقط یکسری اصطلاعات خارجی را آموخته و علومی که اساتید خارجی به آنها دیکته کرده و آنها بدون هیچگونه تحقیقی، طوطی وار انها را تکرا کرده اند و یک مدرک گرفته اند و حتی به عمق طب و آناتومی دست نیافته اند)، تا وقتیکه در عمق فلسفه طریقت هنرهای رزمی نفوذ نکرده اند قادر به درک این جور علوم را نیستند. (جمعه 1388.6.27).

پاسخ 31: با مراجعه به تاریخ، در می یابیم که علوم هیپنوتیزم و امثال آن در ابتدا توسط اساتید طریقت هنرهای رزمی کشف شده و در اختیار آنها بوده است. چرا که یک رزمی کار قابل باید قادر باشد بر انواع شرایط سخت پیروز شود، و این گونه علوم از امور واجب و مورد لزوم یک رزمی کار حرفه ای می باشد (مخصوصاً در مواقع زخم و خونریزی و امثال آن). و سپس پزشکان این علوم را از رزمی کارها گرفته و در کارهای خود مورد استفاده قرار داده اند. به همین توضیحات اکتفا می شود و توضیحات و تحقیق بیشتر در این موضوع به خواننده واگذار می گردد. در کتابهای استاد یحیایی که به امید خدا در آینده منتشر خواهد شد علوم بسیاری آورده خواهد شد که مربوط به رزمی کارها می باشد. مدیر سایت استاد.

-----------------------------------------------------

پرسش 32: با سلام. لطفاً درباره تفاوت بین سحر و طلسم توضیح دهید. (جمعه 1388.6.27).

پاسخ 32: بطور خلاصه: سحر(جادو) از نظر خداوند، اسلام و قرآن مردود و منفور بوده و از گناهان کبیره بوده و آثار دنیوی و اخروی بسیار وخیمی برای ساحر خواهد داشت. اما هرکدام از ائمه اطهار(ع)، دعا، طلسم و حرز داشته اند. از طلسمات می توان به گنج العرش، هفت هیکل، شش قفل، دعای معراج، و... اشاره کرد، که در کتاب «سرچشمه نور الهی (برنامه ارتباط با خدا)» استاد یحیایی، موجود است. هر دعایی اثری و موقعی دارد و باید دانست که چه وقت باید آنرا خواند، در ضمن نباید بدون استاد وارد هر حریم و هر علم ناشناخته ای(برای عموم)، مانند علوم غریبه و خفیه، شد. مدیر سایت استاد.

-----------------------------------------------------

پرسش 33: با عرض سلام و خدا قوّت خدمت شما. در مورد موجودات غیر اُرگانیک لطفاً توضیحی بفرمائید. ممنون. (جمعه 1388.6.27).

پاسخ 33: بطور خلاصه: موجودات غیر اُرگانیک شامل: جنّ، آل، بَختک، کوتوله، و ... می باشند که با چشم عادی قابل رؤیت نیستند، و با تمرینات خاصی امکان رؤیت یا ارتباط با آنها وجود دارد، که البته ارتباط با آنها برای افراد مبتدی و بدون استاد بسیار خطرناک است، مثلاً جنّ 1500 سال عمر دارد ولی عمر انسان کوتاه است و اگر آنها را با عدم آگاهی و تسلط کافی اذیت کنید شما و تمام نسل بعد شما را اذیت می کنند. البته جنّ همه جا وجود دارد ولی به انسان کاری ندارد، فقط جنّیان شیطانی، از طریق فشار به ذهن انسان، انسان را می توانند به جنون یا مرگ بکشانند که با عدم توجه به وساوس ذهن این امر هم امکانپذیر نخواهد بود. متأسفانه در تمام سایتها و رسانه ها تمام موجوداتی که نام برده ام را جزو جنّ به حساب آورده اند که اشتباه است و هر کدام از موجودات غیر اُرگانیک با هم متفاوتند. این توضیحات محتصر را آوردم، توضیحات مفصّل، دقیق و موثق درباره این موجودات، در مقالات و کتابهای آینده استاد یحیایی، خواهند آمد. مدیر سایت استاد.

-----------------------------------------------------برای مشاهده ادامه (صفحه سوم)  پاسخ پرسشهای رایج اینجا را کلیک نمایید.


لطفاً سعی کنید از به بعد، اگر سؤال مهم و خوبی داشتید به جای پست کردن نامه، از طریق اینترنت (ایمیل) مطرح کرده تا زودتر و راحتتر بتوانید جواب را دریافت کنید. اگر سؤال خوب بود که استاد صلاح دید جواب بدهند، یا مستقیماً جواب خواهند داد یا از طریق مقالات بطور عمومی در قالب مطلب پاسخ خواهند داد؛ و نیز اگر صلاح ندیدند پاسخ دهند و دیدند که خودتان در آینده انشاءالله به موقع به جوابش خواهید رسید، پاسخ نخواهند داد. اگر به خواست خداوند متعال، تمام کتابهای و مقالات استاد منتشر شود دیگر مجهول و سؤال بدون پاسخی نخواهید داشت. انشاءالله.

صفحات سایت ...

  صفحه نخست وبلاگ

  زندگینامه، داستانها و مقالات آموزشی

  نماز درمانی

  سؤالات متداول

  دریافت فیلم

  درباره ما

  تماس با ما

  جدیدترین لیست کتابهای استاد یحیایی- تز جامع- فراخوان ناشران کتاب


بسمِ اللهِ الرّحمن الرّحیم


جناب استاد محمّد رضا یحیایی
دانشمند؛ نویسنده؛ محقق و مکتشف ؛ مخترع ؛ مدرّس ؛
استاد کاراته-کمربند مشکی-دان 5؛
ابداع‌کننده تز «جامع» در زمینه‌های: تای‌چی، یوگا، ماساژ درمانی و...؛
و بنیانگذار انستیتوی بین‌المللی جامع برگزیدگان ایران؛
می باشند.

لازم به ذکر است که، بیش از 1400 مقاله، بیش از 140 کتاب، و بیش از 50 اختراع و نوع‌آوری در زمینه‌های مختلف، از ایشان به ثبت رسیده و خواهد رسید؛ انشاءالله.


مشخصات فردی مدیر سایت
امیر نعمتی
(اینجانب، استاد یحیایی نیستم، قابل توجه عزیزانی که ایمیل میزنند)

امکانات ...

مطالب پیشین:

◘ «دستگاه الکترونیکی طبّ سوزنی بدون سوزن»، (ثبت اختراع:1372)

1- کتاب «دایرة المعارف کامل هفت طـّب اصلی دنیا (جلد اول)»(5 جلدی) (چاپ1374 و 1378)

2- کتاب «یوگا در هفت مرحله، از مبتدی تا عالی»، (چاپ 1375و 1376, 1379)

3- کتاب «خواب درمانی بیست دقیقه ای»، (چاپ 1376)

4- کتاب «قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی- روش مطالعه با نویسنده کتاب)»، (چاپ 1378)

5- کتاب «انرژی معجزه گر گیاهان(خوددرمانی بوسیله انرژی گیاهان- روش انرژی گرفتن ازگیاهان)»، (چاپ 1378)

◘ پوستر آموزشی ماساژ درمانی (یومی هو تراپی)(چاپ 1379)

9- کتاب «آموزش کاراته به زبان ساده (سَبک:شیتو ریو)( کمربند سفید:کیو 10 و 9)(جلد اول)» ، (12 جلدی)، (چاپ1385)

برخی از سخنان حکمت آموز استاد یحیایی

کتابهای آمادۀ چاپ ؛و کتابهای «در دست بررسی و تحقیق» استاد یحیایی

فروش «مجموعه کتاب کاراته و فیلمهای آموزشی» و «پوسترآموزشی ماساژدرمانی»

عناوین و موضوعات سایت- بخش1

عناوین و موضوعات سایت- بخش2

فروش «مجموعه کتاب کاراته و فیلمهای آموزشی» و «پوسترآموزشی ماساژدرمانی»

آدرس های ورودی سایت :

www.mry14mn.com
www.mry14mn.net
www.mry14mn.ir


 

آمار سایت...


Display Pagerank